KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 12746016

nr 1274 6016

Jerry McMillan

(f. 1936), USA

Skulptur, Multipel. Signerad, daterad -71, numrerad 81/100. Bredd: 20,5 cm. Djup: 17 cm, höjd: 34 cm

Jerry McMillan, amerikansk fotograf född 1936.

Utrop:

500 kr

Såld:

1.700 kr

måndag 9 september 2019
kl 20:43:50

Jerry McMillan

Läs mer om Jerry McMillan